Aydın Vetpet Logo

Aydında Hayvan Dostu Veteriner, Vetpet Veteriner Kliniği...

Veteriner Hekim Altuğ Özer yönetiminde Aydın Vetpet hizmetinizde. Yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile siz değerli hayvan severlerin artık Hayvan Dostu bir veteriner kliniği olacak.

Aydın'da bir çok hizmeti sizlere sunan Vetpet Veteriner Kliniği genel muayeneden cerrahiye, tahlillerden diş sağlığına bir çok hizmeti tek noktada sunuyor. Değerli evcil hayvanınızın sağlığını gönül rahatlığı ile Vetpete emanet edebilirsiniz.

Aydın Efelerde faaliyetlerini sürdüren Vetpet, Mimar Sinan Mah. Yörük Ali Efe Blv. Gardenya Park No:29/B Efeler/AYDIN adresinde siz değerli Aydın'lıların hizmetinde.

Müşterilerimizin Yorumları Yorum Bırak
  • Yaprak Songül Veteriner Hekim Altuğ Bey gerçekten çok ilgili, bilgili ve hayvan sever bir doktor. Köpeğimizin adresi bundan sonra VETPET. Teşekkürler...
  • Asena Coşan Hayvanları hem fiziksel hem ruhsal olarak rahat ettirmek için küçük ayrıntılara kadar dikkat edilmiş temiz bir klinik, veteriner hekim ve personel ilgili ve bilgili. Teşekkür ederiz.
  • Nurcan demir İlgi çok güzel kedimizin yeni doktoru bundan sonra????
  • Özgür Kaya Çok ilgili bir klinik. Kedimi götürdüm. normalde taşıma çantasına girince kolay kolay çıkmaz ama burada çok kolay çıktı. Gerçekten pet dostu klinik. Teşekkürler
Kullandığımız Markalar Daima en iyi markalar ile besliyoruz ve muayene ediyoruz.